86 yaşındaki Aydemir Akbaş: Eşime bir şey olsa çabucak 20’lik alırım

‘2. Sayfa’ isimli magazin programına konuk olan Aydemir Akbaş, “Eşim Beyhan’a bir şey olsa çabucak bir 20’lik alırım” dedi. 86 yaşındaki oyuncuya toplumsal medyada reaksiyon yağdı.

Aydemir Akbaş’ın açıklamalarından satır başları:

* Ben yaşlılarla dolaşmadım. Hayatım boyunca da dolaşmam. Daima istiyorum yanımda genç kızlar olsun.

* Beyhan üzere bir bayanla olduktan sonra öteki bayanla olmak hafif kalıyor.

* Benim Nebahat Çehre hakkında söylediklerim yanlış anlaşıldı. Çok düzgün bir insan. Konutunu gidip bir gezin! Müze üzere çok pak, titiz. Lakin benim için de Beyhan için de Nebahat Çehre dünyanın en şansız bayanlarından biri…

“ERKEKLER ALDATIR”

* Beyhan açıklamalarımdan sonra bozulmadı. Zira ben bunu hayatta iki kişi için söyledim. Nebahat da Beyhan’ın en sevdiği insan.

* Beyhan bana der ki ‘Bir şey yapacaksan, benim klasımda olsun. Aşağısında yaparsan canını okurum. Gururumla oynamayacaksın, kimse bilmeyecek’

* Erkek aldatır! Yapmayan erkek mi var? Fırsatını bulacak yapmayacak. Erkeklere güvenmeyin.

* Biz üç kere evlendik, iki sefer boşandık lakin ufak sebeplerden.

“20’LİK BİRİNİ ALIRIM”

* Allah gecinden versin şu an Beyhan… Çabucak bir tane 20’lik alırım. Lazımsa neden almayayım. Nesi yakışmaz? O razıysa… 20 dedim ona takılmayın 30-40 fark etmez… O denli bir durum benim yaşama dileğimi arttıracak.

* Genç biriyle evlensem 86 yaşında hayata bağlanırım.

* Beyhan’ın bundan haberi var tabii… Tek başına 80 yaşında adam ne yapacak, bir hayat arkadaşı seçse berbat mü? 60 yaşında birini ne yapacağım?

“BEYHAN AMELİYAT OLDU”

* Beyhan banyoda düştü kalçasını kırdı. Hekimimiz iki ameliyat yaptı artık kardeşiyle yaşıyor. Fizyoterapisti ve bir bakıcısı var. Ben artık iki hatunla konutta yaşıyorum. Ne yapayım Beyhan aldı. İki hatun dediğim kedi(gülüyor) Benden o denli bir şey umar mısınız… Artık o iki kedi benim hayatım. Ben kedilerin konuştuğuna inanıyorum. Sabah 6’da gelip beni uyandırıyorlar, yemeklerini veriyorum.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.