ÇEKMEKÖY’DE YOL AYRIMINDAKİ DUVARA ÇARPAN OTOMOBİL TAKLA ATTI: 1 YARALI


ÇEKMEKÖY Şile Otoyolu’nda direksiyon hakimiyetini kaybeden sürücü kullandığı otomobille, önce önündeki kamyonete ardından da yol ayrımındaki duvara çarptı. Otomobil takla atarak yaklaşık 20 metre sürüklenirken, sürücü yaralandı. Kaza nedeniyle Üsküdar istikametinde trafik yoğunluğu yaşandı.

Şile Otoyolu Üsküdar istikametinde saat 10.30 sıralarında 35 DC 0198 plakalı otomobilin sürücüsü Yunus Temur, direksiyon hakimiyetini kaybederek önündeki kamyonete çarptı. Ardından da yol ayrımındaki duvara çarpan otomobil, takla atarak metrelerce sürüklendi. Kazayı gören diğer sürücüler, itfaiye ve sağlık ekiplerine haber verdi. Otomobilden çıkarılan yaralı sürücü ambulansla hastaneye kaldırıldı. Kaza nedeniyle Üsküdar istikametinde trafik yoğunluğu yaşandı.

Kamyonette bulunan Cihat Duman, “Sol taraftan makasa girince bize vurdu. Daha sonra duvara çarpıp takla atarak sürüklendi” dedi. Kamyonetin sürücüsü Erman Gürleyik ise “Kayarak geldi, kamyonete çarptıktan sonra duvara çarparak takla attı” diye konuştu.Polisin kaza ile ilgili soruşturması devam ediyor.

Görüntü dökümü: ————————Yaralının ambulanstaki görüntüsü-Takla atan otomobili görüntüsü-İtfaiye ekiplerinin çalışması-Polis ve sağlık ekiplerinden görüntü-Trafikten görüntü

-Genel ve detay görüntüler

– İstanbul

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir