Çenenizin formu kişilik özelliklerinizi ortaya çıkarıyor! Çenenizin halini seçin ve kişilik özelliklerinizi çabucak öğrenin!’

Posted by

Vücudumuzun birtakım kısımları kişiliğimiz hakkında değişik istikametler ortaya çıkarabilir . Örneğin çenenin biçimi, günlük hayatta nasıl davrandığımız hakkında yararlı bilgiler verir. Birinci olarak siz bir soru soralım. Kare çeneniz mi var? Yoksa Yuvarlak mı? Ya da dar bir çeneye mi sahipsiniz? Bu kolay kişilik testi, çenenizin formuna bağlı olarak en güçlü taraflarınızı anlamanızı sağlar.

Paylaştığımız resme dikkatlice bakın ve hangi görselin sizin çeneniz ile uyumlu olduğunu tespit edin.

KARE ÇENE

Kare bir çeneniz varsa, büyük olasılıkla inatçı olan sizsiniz. Tam olarak ne istediğinizi biliyorsunuz ve dikkatinizi dağıtabilecek hiçbir şeyi yahut hiç kimseyi takdir etmiyorsunuz. Açık sözlüsünüz ve hayatınız için kararlar alırken diğerlerinin görüşlerini dikkate almaya inanmıyorsunuz. Kendinize ilişkin bir zihniniz var ve çoklukla kümenin önderi olarak kabul ediliyorsunuz. Yalnızca bu da değil, kare çeneli beşerler doğal olarak caziptir ve birden fazla vakit urağşamadan karşı cinsin dikkatini çeker.

DAR ÇENE

Dar bir çeneniz varsa, kalbinizin sıcaklığını ve yumuşaklığını gösterir. Duygusal ve empatiksiniz ve bu nitelikleri takdir eden insanların yanında olmayı seviyorsunuz. Uygunluğa inanıyorsun. Yumuşak kalbinin incinmesi de kolay olsa da, affedici olmak senin doğanda olduğu için acımayacaksın. Gittiğiniz her yerde arkadaş edinebilecek ve toplumsal bir toplantının hayatı olabilecek son derece misafirperver ve cana yakın bir insansınız.

BELİRGİN ÇENE

Siz bir gaye belirleyen ve onları gerçekleştiren birisiniz. Kendinizden eminsiniz ve aksiyonlarının sorumluluğunu alan bir önderin kişiliğine sahipsiniz. Attığınız her adımda yeni bir şey öğreniyorsunuz ve kıymet verdiğiniz insanların da sizinle birlikte büyüdüğünden emin olmak istiyorsunuz. Fizikî olarak cazibeli olsun ya da olmasın, katiyen cazibeli bir varlığınız var ve kendinizi inançla taşıyın. Kendi kendine yönlendirilirsin ve istek ettiğin şeyi elde edene kadar asla dinlenmezsin. Hayatında birkaç aksilik olabilir lakin sen vazgeçenlerden öteki bir şey değilsin. Aksilikler sizi sırf yenilenmiş gayretler göstermeye ve her vakit hayal ettiğiniz kişi olmaya motive eder.

YUVARLAK ÇENE

Yuvarlak çeneye sahip olan beşerler ise çok hassastır. Büyük bir kalbe sahip oldukları ve çok empatik oldukları için asla gözden kaçmazlar: Sevilirler zira etraflarındaki insanlara her vakit nasıl gülümseyeceklerini bilirler. Hayattaki en kıymetli bedellerin samimiyet ve sadakat olduğuna inanırlar. Aileleri ve arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi severler.

UZUN ÇENE

Uzun ve dışa gerçek çeneli beşerler hayattaki tüm hoş şeylerle kutsanmıştır. Çenenizin formu, sevgi dolu bir aileyi besleme ayrıcalığı ile uzun ve sağlıklı bir ömür sürebileceğinizi gösterir. Çenenizin formunun gösterdiği kişiliğinizin bariz bir özelliği, sadakate inanmanız ve elinizden geldiğince onu takip etmenizdir. Ayrıyeten, sen tıpkı vakitte bir sanat aşığısın ve hayattaki daha hoş şeyler. Hayatınızı ve dünyayı güzelleştiren küçük şeyleri takdir etmek için uğrarsınız. Ayrıyeten çok etkileyicisin ve yatakta son derece uygunsun.

KISA VE GERİ ÇEKİLEN ÇENE

Bu çene içe dönüklüğün bir işareti olabilir. Kendi dünyasında kara kara düşünmeyi seven, kalabalıktan uzak duran, nadiren konuşan ve düşünen bir insanın çenesi büyük ihtimalle çekilecektir. Birden fazla kişinin kabul edeceği çekicilik ve sadakat niteliklerine sahipsin, bu nitelikler el üstünde tutulacak nitelikler. Olduğunuz düşünür olarak, bazen fikirlerinize kapılma eğilimindesiniz, lakin tıpkı vakitte sonuç odaklısınız, bu da tıpkı anda hem düşünmenizi hem de yapmanızı sağlıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.