İlkay Gündoğan düğününü memleketinde yaptı

Posted by

Manchester City’de başarılı bir dönem geçiren İlkay Gündoğan, Balıkesir’in Dursunbey ilçesinde yapılan kır düğünü ile dünya meskenine girdi. Fas asıllı İtalyan model Sara Arfaoui ile evlenen İlkay Gündoğan’ın düğününe de ilgi ağır oldu. Gelin Sara ise birinci dansın akabinde gelin masasına oturunca çiçekler ile yüzünü kapatarak fotoğrafının çekilmemesini istedi.

Balıkesir’de dünya meskenine girdi

Dünyaca ünlü futbolcu İlkay Gündoğan, Balıkesir’in Dursunbey ilçesinde Sara Arfaoui ile dünya konutuna girdi. Bodrum’da bir haftadır tatil yapan çift düğün günü baba ocağı olan Dursunbey ilçesine geldi. Öğlenden itibaren konuklar düğün alanını doldururken, düğün Dursunbey geleneklerine nazaran yapıldı.

Düğüne Balıkesir Valisi Hasan Şıldak, Büyükşehir Belediye Lider Vekili Yasin Sagay, Emniyet Müdürü Hasan Onar, Milletvekili Yavuz Subaşı, çiftin akrabaları yer aldı. Kır düğününe akşam 21 üzere katılan İlkay ve Sara çiftine ilgi ağır oldu. Yaklaşık 2 bin kişinin katıldığı düğünde yüzlerce kişi cep telefonu ile gelin mesken damadı görüntülemek isteyince kısa periyodik izdiham oluştu. Pistte birinci dansı yapan genç çift daha sonra gelin masasına oturdu. İlgiden bunalan gelin Sara ise çiçeği ile yüzünü kapattı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.