Müge Anlı 14 yıl sonra muradına erdi! Bakın düğüne kimler katıldı?

Posted by

Genelde işi ile gündeme gelen Müge Anlı bu kere özel hayatı ile geldi. Sunduğu Müge Anlı ile Tatlı Sert programında sevenlerine memnun haberini paylaşan Müge Anlı, “Evleniyorum” diyerek Şinasi Yüzbaşıoğlu ile bir yola girdiklerini açıkladı. Herkesi memnun eden bu haberden evvel yakın dostlarıyla kına gecesi düzenleyen Anlı 25 Haziran’da nikah masasına oturdu. Ortalarında Zuhal Toplar, Zahide Yetiş üzere isimlerinde bulunduğu nikahtan birinci imgeler geldi.

MÜGE ANLI-ŞİNASİ YÜZBAŞIOĞLU NİKAH MASASINA OTURDU

3. kere nikah masasına oturan Müge Anlı, hayatını hürmet duyduğum bir mesleği var diyerek İstanbul Emniyeti Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile birleştirdi. Daha evvel gazeteci Burhan Akdağ ile 2 kere nikah masasına oturan Anlı’nın Akdağ’dan bir kızı var. Özel hayatını gözlerden uzak yaşan başarılı sunucu 14 yıl sonra evlenme kararı aldı.

“MUHTEŞEM BİR GECEYDİ”

48 yaşındaki Müge Anlı, 58 yaşındaki Yüzbaşıoğlu ile 25 Haziran tarihinde nikah masasına oturdu. Nikah kameralardan uzak kıyılırken, yakın dostları Anlı’yı özel gününde yalnız bırakmadı. Anlı’nın nikahına yakın dostları Zuhal Topar, Zahide Yetiş ve Şebnem Bursalı üzere isimler katıldı. Nikahtan paylaşım yapan 3 yakın dost “Çok özel biri ve bizim için süper bir geceydi” notunu düştüler.

İŞTE YILIN DÜĞÜNDEN YAKIN DOSTLARIN YAPTIĞI PAYLAŞIM

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.