Müge Anlı Koca Kelamından Çıkmıyor! Bakın Neresine Estetik Yapacak?

Posted by

Evlilik kararı alarak herkesi şaşırtan Müge Anlı, 25 Haziran tarihinde İstanbul Emniyeti Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile nikah masasına oturdu. 3. sefer nikah masasına oturan Anlı, birinci 2 evliliğini birinci eşi Burhan Akdağ ile yapmıştı. Düğününe dair hiçbir paylaşım yapmayan Müge Anlı, birinci defa eşiyle bir arada katıldıkları bir davette görüntülendi. Memnunlukları yüzünden okunan çift çok konuşulanlar ortasına girerken, ikiliye dair şoke eden bir sav ortaya atıldı. İşte ayrıntılar.

EŞİ ŞİNASİ YÜZBAŞIOĞLU’NDAN ŞAŞIRTAN İSTEK

ATV’de yıllardır gündüz jenerasyonu programı sunan Müge Anlı, cinayet ve kayıplarla Türkiye’nin gündemini belirlemeye devam ediyor. Evleneceğini kendi sunduğu yayında açıklayan Anlı, müjdeli haberi sevenleri ile paylaşmıştı.

Sezon ortasına girdikten sonra nikah masasına oturan Müge Anlı, düğününe dair paylaşım yapmadı. Herkesin merak ettiği birinci manzara ise ortaya çıktı.

2 HAFTA EVVEL BABASI VEFAT ETMİŞTİ

Kariyerinin yanı sıra son devirlerde özel hayatı ile de gündemden düşmüyor. Geçtiğimiz günlerde babası İhsan Anlı’yı kaybeden Müge Anlı, eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu ile bir davette görüntülendi

Eşiyle keyifli anlar yaşayan Anlı, kameralara yakalandı. Birinci sefer eşi ile görüntülenen Müge Anlı hakkında şaşırtan bir sav ortaya atıldı. Medraradar’ın haberine nazaran Müge Anlı, eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu’nun istemesi sonucu estetik yaptıracak.

ESTETİK YAPTIRACAK İDDİASI

Geçtiğimiz günlerde İstanbul Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evlenen Müge Anlı hakkında şaşırtan bir sav ortaya atıldı. MedyaRadar’ın haberine nazaran çiçeği burnunda gelin Anlı eşi istediği için estetik yaptıracak.

Bu haberle magazine bomba üzere düşen Anlı, mevzuya ait şimdi bir açıklama yapmazken, eşinin istediği ise şaşkınlık yarattı. 2 ay evvel Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evlenen Anlı’nın dudak estetiği ve yüzüne birkaç hafif dokunuş yaptıracağı tez edildi.

Gözler ise 29 Ağustos tarihinde yeni döneme başlayacak Müge Anlı ile Tatlı Sert yayına döndü. Anlı’nın evli olarak yapacağı birinci yayın olacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.