Oktay Kaynarca’dan hüzünlendiren çocuk itirafı! ‘Şimdi ki aklım olsaydı…’

Posted by

“Ben Bu Cihana Sığmazsam” adlı yeni dizisiyle sevenleriyle buluşmaya hazırlanan usta oyuncu Oktay Kaynarca’nın çocuk itirafı sevenlerini hüzünlendirdi. “Benim için hassas bir durum çocuk meselesi” diye sözlerine başlayan Kaynarca’nın açıklamaları sosyal medyaya damga vurdu.

Son olarak ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisinde oynadığı “Hızır Çakırbeyli” karakteriyle büyük beğeni toplayan oyuncu Oktay Kaynarca, yakın zamanda “Ben Bu Cihana Sığmazsam” adlı yapımla sevenlerinin karşısına çıkacak. Dizinin hem yapımcısı hem de başrolü olan ünlü oyuncu geçtiğimiz günlerde Sabah Gazetesi’ne röportaj verdi. Meslek hayatındaki başarılarının yanı sıra özel yaşantısı hakkında da konuşan Kaynarca’nın çocuk itirafı herkesi şaşırttı. 

Oktay Kaynarca

“ÇOCUK MESELESİ BENİM İÇİN ÇOK HASSAS”

2012 yılında Melek Angun ile evlenen ve 1 yıl sonra evliliğini noktalayan Kaynarca’nın bu birlikteliğinden çocuğu olmamıştı. “Hiç baba olmayı düşündünüz mü?” sorusunu yanıtlayan ünlü oyuncu şöyle konuştu:

“Sokakta birinin çocuğunu gördüğümde de dayanamam hemen kucağıma alıp severim. Benim için hassas bir durum çocuk meselesi. Hayat izin vermedi. Belki de denk getirmedi. Ne yaparsan yap yukarıdaki biliyor ne olacağını. Allah plan yapanlara gülermiş. Ne olacağını bilmiyoruz. Şimdiki aklım olsaydı çok çocuk yapardım. O kadar çok şeyle uğraşacağımıza o zamanın yarısını çocuklara ayırsaydık belki de kocaman bir ailenin sahibiydim şimdi. Tabii şu anda da büyük bir ailem var. Kardeşlerimin çocukları, yeğenlerim var. Arkadaşlarımın çocukları da var. Ama insanın kendi çocuğu olması başka bir duygu. Hâlâ da geçmiş sayılmaz. Eğer çocuk yapmaya başlarsam da durmayacağım, bunu biliyorum. Yaşım kaç olursa olsun. Çocuk duygusu çok ulvi ve değerli. Huzuru, bir çocuğun yüzüne baktığınızda, elini tuttuğunuzda, yanağını yanağınıza yaklaştırdığınızda bulabilirsiniz. Allah’ın insanlara bahşettiği çok önemli duygulardan biri”

Oktay Kaynarcadan çocuk itirafı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

54 kiloluk genç kız, 43 dakikada 240 çöp şiş yedi!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.