Ünlü müzikçiden uçakta ağda paylaşımı: Az kaldı… (Ortalık birbirine girdi)

Posted by

İrem Derici tekrar toplumsal medyada olay olmayı başardı. Pek çok sivri çıkışları ile gündeme gelen müzikçi İrem Derici en son sevgilisi Cem Belevi’nin kendisini aldattığını hemde bir kaç defa aldatıldığını söylemişti. İrem Derici, Cem Belevi’nin mesajlaşmalarını da paylaşmıştı. Cem Belevi’den ayrılan müzikçi İrem Derici kendisini işine adadı.

İREM DERİCİ TOPLUMSAL MEDYA PAYLAŞIMI İLE TEKRAR GÜNDEMDE

Sosyal medya paylaşımları ile kendisinden kelam ettiren ünlü müzikçi İrem Derici son paylaşımı ile tekrar ortalığı birbirine kattı. Hafta sonu Ankaralıların akın ettiği Ayaş Dut Şenliği’nde konser veren İrem Derici konser sonrası uçaktan paylaşım yaptı.

Konserden konsere koşan ve hiç boş vakti olmayan müzikçi İrem Derici fırtınalı bir ayrılıktan sonra kendisini işine adadı. Dut şenliğinden sonra dönüşe geçen müzikçi İrem Derici Instagram hesabının kıssalar kısmında yeni pozlarını paylaştı.

İREM NDERİCİ’DEN UÇAKTA AĞDA PAYLAŞIMI

Ayaş dut Şenliği’nden sonra konser sırasında çekilen imajlarını toplumsal medyadan paylaşan müzikçi İrem Derici konser dönüşü uçaktan gece yarısı paylaşım yaptı. İrem Derici uçakta yaptığı ‘ağda’ paylaşımıyla gündem oldu.


İşte İrem Derici’nin o paylaşımı

İREM DERİCİ’DEN ‘AĞDA’ PAYLAŞIMI: AZ KALDI…

Geçtiğimiz günlerde Instagram hesabının öyküler kısmında yeni pozlarını paylaşan ünlü müzikçi çok konuşulmuştu.

Konser dönüşü bindiği uçakta saat 03.32 sıralarında yüz maskesi yaptı. Ünlü müzikçi İrem Derici, kelam konusu paylaşımına “Zamansızlıktan uçakta ağda yapacağız, az kaldı!” notunu düştü.
Şarkıcı İrem Derici’nin paylaşımı takipçilerini şaşırttı.

İREM DERİCİ’Yİ İKİ DEFA ALDATTI

Şarkıcı İrem Derici kendisi üzere müzikçi olan Cem Belevi’nin birinci aldatmasından sonra affetmişti. İkinci kez aldatılan İrem Derici bu sefer Cem Belevi’ye kapıları kapadı. İrem Derici kendisini üst üste aldatan Cem Delevi’ye ‘çeyrek popçu ‘ ve ‘çöp’ demişti. Cem Belevi, İrem Derici’yi model Nergis Nesrullayeva ile aldatmıştı. Bu haber günlerce magazin dünyasında konuşulmuştu. İrem Derici sevgilisinden ayrılınca ‘Bundan sonra bütün sarı taksiler benim, birinden inip başkasına bineceğim’ demişti. 35 yaşındaki İrem Derici konserden konsere koşarken Kıbrıs’ta verdiği konser sırasında giydiği gri paletli elbisesi ile çok konuşulmuştu.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.