Uygun fiyatlı Galaxy S23 için sevindiren iddia… SamMobile tarihi açıkladı!

Samsung, Galaxy S serisine alternatif olarak ilk olarak 23 Eylül 2020’de sunduğu Galaxy FE serisi kullanıcılar tarafından oldukça sevilmişti. 2020 yılında tanıtılan Galaxy S20 FE, diğer amiral gemisi Samsung telefonlarına göre uygun fiyata satışa sunulmuştu.

ÇİP KRİZİ NEDENİYLE ERTELENMİŞTİ

Samsung, geçtiğimi Şubat ayında Galaxy S23 serisini tanıtmıştı. Bundan kısa bir süre sonra Samsug Galaxy S23 FE’nin tanıtılacağı belirtildi. Samsung’un merakla beklenen Galaxy S23 FE modelinin normalde rafa kaldırıldığıyla ilgili haberler yer alıyordu. Ancak SamMobile, Galaxy S23 FE’nin 2023’ün dördüncü çeyreğinde tanıtılacağını belirtti.

Samsung Galaxy S23 FE’nin Exynos 2200 işlemciyle geleceği söyleniyor. Şirketin tanıtacağı Galaxy S23 FE’nin standart sürüm Galaxy S23’ten daha uygun bir fiyata geleceği söyleniyor.

Geçtiğimiz yılda tanıtılan Galaxy S21 FE’nin fiyat performans telefonu olarak kullanıcılara iyi bir deneyim yaşattığı biliniyor. Ancak yaşanan çip sorunu nedeniyle şirket FE serisinin üretimine kısa bir süreliğine ara vermek zorunda kalmıştı. Bu nedenle Galaxy S23 FE’nin tanıtılacak olmasıyla ilgili ortaya çıkan bu haberler kullanıcıları meraklandırmış görülüyor.

 

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir