Lunaparkta eğlence

İstanbul’un gazino kültürünün kalbinin attığı yerlerden biri olan Vatan Caddesi’ndeki Lunapark Gazinosu yine eğlence dolu bir geceye ev sahipliği yapmıştı.

Alaaddin-Ela Koşar, Geray Bilimer, Ahmet-Zeynep Kunt, Zerrin Bilimer, Gülsen-Erhan Erad (1986)

Aralarında Ela-Alaaddin Koşar, Zerrin-Geray Bilimer, Zeynep-Ahmet Kunt, Gülsen ve Erhan Erad çiftleri de neşeli gecenin sonunda gazinonun önündeki lunaparkta çarpışan otolara binerek, çocuklar gibi eğlenmeye devam etmişti.

Belma Korkut, Prof. Dr. Tarık Minkari, Nilgün Korkut, Prof. Dr. Gıyas Korkut, Tayfun-Tomris-Tümamiral Nezih İşeri (1983)

Konuşulan tablolar

Tıp dünyasının önde gelen isimlerinden Prof. Dr. Gıyas Korkut, Mecidiyeköy’de sahibi olduğu Hayat Hastanesi’nin girişinde açtığı yağlı boya sergisi için düzenlediği davette sağlık ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerini buluşturdu. Gecede Gıyas Hoca’nın eşi Belma Korkut ve kızları Nilgün Korkut, Tümamiral Nezih İşeri ile eşi Tomris Hanım ve oğulları Tayfun İşeri de konuklar arasındaydı…

Cefi-Yasemin Kamhi (1985)

Hoş sohbet

Hilton Oteli’nin havuz başında yaptıkları görkemli düğün hâlâ konuşulan Yasemin ve Cefi Kamhi, uzun bir aradan sonra Uludağ’da karşımıza çıkmıştı. Gün boyu karlı zirvenin tadını çıkaran çift, akşam ise şömine başında bol bol sohbet etmişti.

Özcan-Hacı Sabancı (1989)

Göz kamaştıran gerdanlık

Hacı Sabancı ve eşi Özcan Sabancı, katıldıkları davette ilgilerin odak noktası oldu. Çift, çocukları Demet Sabancı ve Ömer Sabancı ile geldikleri etkinlikte şıklığıyla dikkat çekti. Zarafetiyle göz kamaştıran Özcan Hanım’ın altın gerdanlığı ise çok konuşulmuştu.

Selda Alkor, Cihat İlkbaşaran (1989)

Zirvede eğlence

Türk sinemasının önde gelen isimlerinden Selda Alkor, eski milli basketbolculardan Cihat İlkbaşaran ile yeni yıl için gittikleri Uludağ’da tatili birkaç gün daha uzatmanın tadını çıkarıyordu. Selda Alkor ve eşi İlkbaşaran, gün boyu kayak yaptıktan sonra gece de Beceren Oteli’nin diskosunda eğlenceyi zirveye taşıdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx